Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

Szukasz najwyższej jakości czujnika dymu, czadu lub gazu? W naszym sklepie postawiliśmy na produkty wiodącej marki Gerda, które zapewniają najwyższy poziom ochrony. Oferujemy czujniki czadu (tlenku węgla, CO) zasilane bateriami, a także łączone czujniki czadu i gazu zasilane sieciowo. Detektory łączone wykrywają tlenek węgla, gaz ziemny i gaz LPG. Wszystkie czujniki posiadają wbudowany alarm dźwiękowy i wizualny.

Czujniki gazu (wykrywające gaz ziemny i gaz LPG) warto posiadać w pomieszczeniach, które wyposażone są w piece i kuchenki gazowe. Detektory chronią nie tylko przed zatruciem organizmu, ale również niebezpiecznym wybuchem, bo - jeśli w powietrzu unosi się gaz - to wystarczy choćby iskra, by wywołać eksplozję.

W naszym sklepie znajdziesz także czujniki dymu marki Gerda. Detektory dymu pozwalają na wykrycie tlących się materiałów zanim dojdzie do pożaru. Wyposażone są one w czujki fotoelektryczne, a o zagrożeniu informują poprzez alarm dźwiękowy. Gdzie zamontować czujniki dymu? Najlepiej w każdym pomieszczeniu mieszkalnym (poza łazienką) lub biurowym i w ciągach komunikacyjnych, takich jak przedpokój czy korytarz. Jeśli jednak chcemy zminimalizować koszty w gospodarstwie domowym, to należy zamontować chociaż jeden czujnik dymu w korytarzu prowadzącym do sypialni.

Czujnik CO C09 bateria biały blister

Czujnik CO C09 bateria biały blister
Czujnik CO C09 bateria biały blister

Sygnalizator C 09 jest urządzeniem monitorującym w sposób ciągły obecność tlenku węgla w powietrzu oraz wykrywającym i alarmującym o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tego gazu. Przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych narażonych na pojawienie się zwiększonego – niebezpiecznego stężenia tlenku węgla (CZADU). Zasilanie baterią 3V DC i kompaktowe wymiary ułatwiają instalację sygnalizatora. Zastosowany czujnik elektrochemiczny oraz elektroniczny układ sterowania pozwalają na szybkie i dokładne wykrycie zagrożenia. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia urządzenie uruchamia alarm akustyczny oraz sygnalizuje je diodą w kolorze czerwonym.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 153,05 zł

Czujnik CO C11 bateria wyświetlacz LCD biały blister

Czujnik CO C11 bateria wyświetlacz LCD biały blister
Czujnik CO C11 bateria wyświetlacz LCD biały blister

Sygnalizator C11 jest urządzeniem monitorującym w sposób ciągły obecność tlenku węgla w powietrzu oraz wykrywającym i alarmującym o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tego gazu. Przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych narażonych na pojawienie się zwiększonego – niebezpiecznego stężenia tlenku węgla (CZADU). Zasilanie trzema bateriami 1,5V DC i kompaktowe wymiary ułatwiają instalację sygnalizatora. Zastosowany czujnik elektrochemiczny oraz elektroniczny układ sterowania pozwalają na szybkie i dokładne wykrycie zagrożenia. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia urządzenie uruchamia alarm akustyczny oraz sygnalizuje je diodą w kolorze czerwonym. Na wyświetlaczu LCD wyświetlane jest zmierzone stężenie. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 154,89 zł

Czujnik CO/GAZ GC94 siec.biały blister

Czujnik CO/GAZ GC94 siec.biały blister
Czujnik CO/GAZ GC94 siec.biały blister

Tlenek węgla jest trudnym do wykrycia bezbarwnym i bezzapachowym gazem. Gaz ten trudno rozpuszcza się w wodzie i w temperaturze pokojowej nie jest drażniący. Tlenek węgla ma mniejszą gęstość od powietrza ale powstaje w trakcie procesu spalania wraz z cięższym dwutlenkiem węgla, co sprawia że spaliny w sumie mają większą gęstość od powietrza i nagromadzają się w dolnych partiach pomieszczeń. Nie ma określonej niebezpiecznej wartości stężenia tlenku węgla. Zagrożenie jest związane z czasem przebywania człowieka w otoczeniu zawierającym ten gaz. Przy stężeniu 200 ppm* i ekspozycji ok 2-3 godzin skutkami są bóle głowy, zmęczenie, nudności i zawroty głowy. Natomiast przy 12800 ppm* i ekspozycji do 3 minut następuje natychmiastowa śmierć!

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 180,63 zł

Czujnik dymu D05 bateria biały blister

Czujnik dymu D05 bateria biały blister
Czujnik dymu D05 bateria biały blister

Sygnalizator dymu D 05 jest wyposażony w fotoelektryczny czujnik o żywotności minimum 10 lat, zasilany trzema bateriami CR 2450 (3V). Czujka fotoelektryczna jest bardziej czuła i pozwala wcześnie wykryć dym z tlących się zarzewi, ciężki dym, nieznaczne zmiany przy tlących się materiałach zanim jeszcze rozprzestrzenią się w pożar. Urządzenie nie zawiera żadnych związków radioaktywnych, szkodliwych dla środowiska. Sygnalizator dymu powinien być zamontowany w każdym pomieszczeniu (poza łazienką) oraz w ciągach komunikacyjnych (korytarze, przedpokoje) ze szczególnym uwzględnieniem lokalizowania go tak aby alarm był słyszalny dla domowników. Dla minimalnego zabezpieczenia zaleca się montowanie sygnalizatora dymu w ciągach komunikacyjnych (przedpokoje, korytarze) w pobliżu pomieszczeń sypialnych.

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 53,91 zł

Czujnik dymu D06 bateria biały blister

Czujnik dymu D06 bateria biały blister
Czujnik dymu D06 bateria biały blister

Sygnalizator dymu D 06 jest wyposażony w fotoelektryczny czujnik o żywotności minimum 10 lat, zasilany baterią 9V DC. Czujka fotoelektryczna jest bardziej czuła i pozwala wcześnie wykryć dym z tlących się zarzewi, ciężki dym, nieznaczne zmiany przy tlących się materiałach zanim jeszcze rozprzestrzenią się w pożar. Urządzenie nie zawiera żadnych związków radioaktywnych, szkodliwych dla środowiska. Sygnalizator dymu powinien być zamontowany w każdym pomieszczeniu (poza łazienką) oraz w ciągach komunikacyjnych (korytarze, przedpokoje) ze szczególnym uwzględnieniem lokalizowania go tak aby alarm był słyszalny dla domowników. Dla minimalnego zabezpieczenia zaleca się montowanie sygnalizatora dymu w ciągach komunikacyjnych (przedpokoje, korytarze) w pobliżu pomieszczeń sypialnych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 36,27 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl