Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

Szukasz najwyższej jakości czujnika dymu, czadu lub gazu? W naszym sklepie postawiliśmy na produkty wiodącej marki Gerda, które zapewniają najwyższy poziom ochrony. Oferujemy czujniki czadu (tlenku węgla, CO) zasilane bateriami, a także łączone czujniki czadu i gazu zasilane sieciowo. Detektory łączone wykrywają tlenek węgla, gaz ziemny i gaz LPG. Wszystkie czujniki posiadają wbudowany alarm dźwiękowy i wizualny.

Czujniki gazu (wykrywające gaz ziemny i gaz LPG) warto posiadać w pomieszczeniach, które wyposażone są w piece i kuchenki gazowe. Detektory chronią nie tylko przed zatruciem organizmu, ale również niebezpiecznym wybuchem, bo - jeśli w powietrzu unosi się gaz - to wystarczy choćby iskra, by wywołać eksplozję.

W naszym sklepie znajdziesz także czujniki dymu marki Gerda. Detektory dymu pozwalają na wykrycie tlących się materiałów zanim dojdzie do pożaru. Wyposażone są one w czujki fotoelektryczne, a o zagrożeniu informują poprzez alarm dźwiękowy. Gdzie zamontować czujniki dymu? Najlepiej w każdym pomieszczeniu mieszkalnym (poza łazienką) lub biurowym i w ciągach komunikacyjnych, takich jak przedpokój czy korytarz. Jeśli jednak chcemy zminimalizować koszty w gospodarstwie domowym, to należy zamontować chociaż jeden czujnik dymu w korytarzu prowadzącym do sypialni.

Czujnik dymu D05 bateria biały blister

Czujnik dymu D05 bateria biały blister
Czujnik dymu D05 bateria biały blister

Sygnalizator dymu D 05 jest wyposażony w fotoelektryczny czujnik o żywotności minimum 10 lat, zasilany trzema bateriami CR 2450 (3V). Czujka fotoelektryczna jest bardziej czuła i pozwala wcześnie wykryć dym z tlących się zarzewi, ciężki dym, nieznaczne zmiany przy tlących się materiałach zanim jeszcze rozprzestrzenią się w pożar. Urządzenie nie zawiera żadnych związków radioaktywnych, szkodliwych dla środowiska. Sygnalizator dymu powinien być zamontowany w każdym pomieszczeniu (poza łazienką) oraz w ciągach komunikacyjnych (korytarze, przedpokoje) ze szczególnym uwzględnieniem lokalizowania go tak aby alarm był słyszalny dla domowników. Dla minimalnego zabezpieczenia zaleca się montowanie sygnalizatora dymu w ciągach komunikacyjnych (przedpokoje, korytarze) w pobliżu pomieszczeń sypialnych.

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 53,91 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl