Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

Szukasz najwyższej jakości czujnika dymu, czadu lub gazu? W naszym sklepie postawiliśmy na produkty wiodącej marki Gerda, które zapewniają najwyższy poziom ochrony. Oferujemy czujniki czadu (tlenku węgla, CO) zasilane bateriami, a także łączone czujniki czadu i gazu zasilane sieciowo. Detektory łączone wykrywają tlenek węgla, gaz ziemny i gaz LPG. Wszystkie czujniki posiadają wbudowany alarm dźwiękowy i wizualny.

Czujniki gazu (wykrywające gaz ziemny i gaz LPG) warto posiadać w pomieszczeniach, które wyposażone są w piece i kuchenki gazowe. Detektory chronią nie tylko przed zatruciem organizmu, ale również niebezpiecznym wybuchem, bo - jeśli w powietrzu unosi się gaz - to wystarczy choćby iskra, by wywołać eksplozję.

W naszym sklepie znajdziesz także czujniki dymu marki Gerda. Detektory dymu pozwalają na wykrycie tlących się materiałów zanim dojdzie do pożaru. Wyposażone są one w czujki fotoelektryczne, a o zagrożeniu informują poprzez alarm dźwiękowy. Gdzie zamontować czujniki dymu? Najlepiej w każdym pomieszczeniu mieszkalnym (poza łazienką) lub biurowym i w ciągach komunikacyjnych, takich jak przedpokój czy korytarz. Jeśli jednak chcemy zminimalizować koszty w gospodarstwie domowym, to należy zamontować chociaż jeden czujnik dymu w korytarzu prowadzącym do sypialni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl