Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

Kłódki zatrzaskowe, trzpieniowe, szyfrowane, antywłamaniowe i energetyczne - w naszym sklepie internetowym znajdziesz każdy typ kłódek. W ofercie posiadamy klasyczne kłódki zatrzaskowe z krótkim lub długim pałąkiem, wykonanym z hartowanej stali ze zwiększoną odpornością na piłowanie, odporne na korozje. Kłódki te posiadają uniwersalne zastosowanie i występują w wielu rozmiarach. Proponujemy produkty polskiego producenta Barcz albo uznanej marki Gerda.

Kłódki trzpieniowe wykonane są z mosiądzu, żeliwa lub ze znalu i posiadają trzpień z hartowanej stali. W naszej ofercie znajdziesz również kłódki trzpieniowe wzmocnione, wyposażone w bębenek z mechanizmem dyskowym. Tego typu kłódki zapewniają bardzo wysoki poziom zabezpieczenia.

Jeśli potrzebujesz kłódki szyfrowej, to również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie znajdziesz kłódki marki Gerda, posiadające mosiężny korpus i stalowy pałąk. Kłódki szyfrowe dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają 3 lub 4 dyski.

Do zabezpieczenia złączy kablowych, przyłączy gazowych czy włazów dachowych posiadamy kłódki energetyczne. W sklepie dostępne są również klucze do tego typu kłódek.

KŁÓDKI LOB GERDA IMPORT

Klucz KS-17  specjalny Klucz KS-17 specjalny
Cena: 2,19 zł
szt
zobacz więcej
Kłódka BARCZ 50\8 Kłódka BARCZ 50\8
Cena: 11,92 zł
szt
zobacz więcej
Kłódka BARCZ 60\9 Kłódka BARCZ 60\9
Cena: 13,04 zł
szt
zobacz więcej
Kłódka BARCZ 65/10 Kłódka BARCZ 65/10
Cena: 13,59 zł
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl