Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór węży ogrodowych. Jeśli szukasz produktu do nawadniania, podlewania lub mycia samochodu, to sprawdź nasze propozycje. W asortymencie są węże ogrodowe, zraszacze i inne akcesoria, takie jak: złączki, reperatory, wózki na węże ogrodowe i zestawy zraszające.

Do czego użyć węża ogrodowego? Nawadnianie i podlewanie

Do podlewania wszystkich roślin i zielonych powierzchni  - trawnika, ogrodu, drzew i krzewów. Za pomocą węża możesz umyć samochód lub meble ogrodowe. Trzecim przykładem użycia węża jest spłukiwanie ścieżki, tarasu lub balkonu ze znajdujących się tam zabrudzeń, drobnych kamieni i piasku. Polewanie tych miejsc wodą z węża pod dużym ciśnieniem oczyści szybko i sprawnie nawet duże powierzchnie. Ostatni pomysł na wykorzystanie węża jest dedykowany posiadaczom oczka wodnego. Wystarczy połączyć za pomocą węża pompę ogrodową z filtrem do oczka. Tym sposobem oczko będzie stale napowietrzone, a woda oczyszczona.

Ogród lub trawnik to przestrzeń, która wymaga regularnego nawadniania. Przy pomocy węża ogrodowego zadbasz o wszystkie żywe powierzchnie, które potrzebują stałych dostaw wody. Szczególnie w najgorętsze dni w roku - podczas ciepłej wiosny i lata lub w bezdeszczowe dni  - nie zapominaj o ogrodzie, trawniku, drzewach i krzewach.

Rodzaje węży ogrodowych

W naszym sklepie znajdziesz różne typy węży ogrodowych: elastyczne, rozciągliwe, nawadniające. Innym przykładem jest wąż igielitowy. Jest to produkt o wyjątkowo wysokiej trwałości, lekki, miękki i elastyczny. Węże ogrodowe mogą się różnić od siebie długością, średnicą, materiałem i liczbą warstw. Dostępne u nas węże są trzywarstwowe, długości od 20 do 100 metrów. Osobną grupą produktową są wózki do transportu węża ogrodowego.

Wózki na węże ogrodowe

Wózek na węża ogrodowego ułatwia transport, szybkie rozwinięcie lub zwinięcie węża bez potrzeby schylania się. Dzięki korbie wąż zwinie się równo. Wózki dostępne w naszej ofercie są zaopatrzone w rączkę ułatwiającą nawijanie oraz prowadnicę, która przyspiesza zwijanie węża.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl