Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również wiadra, pojemniki budowlane i kastry. Kastry to najczęściej większe niż wiadra prostokątne pojemniki, które są nieocenioną pomocą na placu budowy lub podczas remontu. Możesz w nich przygotować zaprawę murarską lub użyć do przenoszenia albo magazynowania. W naszym sklepie są kastry budowlane okrągłe i proste, o różnej pojemności: od 45 do 90 litrów.

Wiadra budowlane - plastikowe, kolorowe lub ocynkowane - o różnej pojemności mają cały szereg zastosowań. Są lekkie i poręczne, łatwo przenieść w nich materiały budowlane. Przydadzą się również podczas prac ogrodowych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiadra budowlane od różnych producentów, o pojemności 5, 12, 16 i 20 litrów.

Wiadra ocynkowane pomogą podczas przydomowych prac, a także sprawdzą się do przenoszenia lub przechowywania jakiejś zawartości lub segregowania odpadów. Plastikowe wiadra gospodarcze, przydatne w domu, posiadają wewnątrz miarkę, dzięki czemu możesz precyzyjnie odmierzyć ilość płynu lub materiału, który będzie w nim przechowywany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl