Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci

Zawiasy drzwiowe, zawiasy budowlane czy zawiasy do szafek - jeśli szukasz elementów, które zapewnią stabilny i płynny ruch skrzydeł mebli, furtek oraz drzwi, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Znajdziesz tu szeroki wybór zawiasów altanowych, wykorzystywanych do montażu na niewielkich i średniej wielkości drzwiczkach, okiennicach czy furtkach, a także zawiasy pasowe przeznaczone do utrzymywania większych konstrukcji, jak bramy czy drzwi budynków gospodarczych. Elementy te posiadamy zarówno w wersjach klasycznych, jak i ozdobnych, więc dowolnie dopasujesz je do każdego projektu. Zawiasy altanowe oferujemy w wymiarach od 100 mm do 500 mm, a zawiasy pasowe (w tym również w wersji z kulką łożyskową) - o długości ramienia od 300 mm do 1200 mm.

W naszym sklepie kupisz zawiasy meblowe oraz zawiasy budowlane w wielu rozmiarach. Oferujemy ozdobne zawiasy meblowe, zarówno symetryczne, jak i asymetryczne, w wielu kolorach, takich jak czarny mat, antyczna miedź lub stare złoto. W sprzedaży posiadamy stalowe zawiasy rozłączne oraz zawiasy regulowane w wersji do przykręcania i do wspawania.

Elementy ruchome często należy zabezpieczyć przed niepożądanym otwarciem się. Dlatego wraz z zawiasami meblowymi oferujemy wrzeciądza skrzyniowe oraz burtowe, które zapobiegną niechcianemu rozchyleniu się klap zbiorników, wiek skrzyń, pak samochodowych, drzwi i okiennic. Wrzeciądza są proste w montażu, a wykonane zostały z odpornej na korozję, dobrej gatunkowo stali.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl