Sklep metalowy i hurtownia

  • Masz pytania? Zadzwoń /napisz
  • 0 517 288 531
  • PL/
  • EN
Producenci
O firmie

Hurtownia i producent artykułów metalowych

Nasza firma jest kompleksową hurtownią, zajmującą się dystrybucją i importem artykułów metalowych, ściernych, elementów złącznych, okuć budowlanych, meblowych, narzędzi ręcznych, ogrodniczych, spawalniczych, artykułów gospodarstwa domowego.

Od początku naszego istnienia firma była producentem artykułów metalowych takich jak: zasuwy sprężynowe, zasuwki uniwersalne, zawiasy budowlane, łopatki do węgla, przepychacze kominowe. Jesteśmy dystrybutorem takich uznanych firm, jak GERDA, JANIA, LOB.

Kompleksowa oferta

Celem naszego działania na rynku jest satysfakcja Klientów, dlatego stale powiększamy ofertę handlową i dbamy o rozwój naszej firmy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm handlowych, usługowych, produkcyjnych, sklepów i hurtowni. Sprzedaż prowadzimy na miejscu, a także dostarczamy towar własnym transportem i firmami spedycyjnymi.

Dzięki dobremu zarządzaniu, firma z roku na rok skutecznie umacnia swoją pozycję na rynku, rozwijając się i pozyskując nowych Klientów. Mamy nadzieję, że bogata oferta obejmująca ponad 10 000 artykułów okaże się dla Państwa interesująca i przyczyni się do nawiązania współpracy.

Długoletni kontakt z producentami pozwala nam zaoferować jedne z najlepszych cen na rynku! Zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl