e-metalhurt.com.pl

budownictwo, dom, ogród

Światowe dzieła sztuki
Dom

Światowe dzieła sztuki w twoim salonie

Nie musimy być znawcami sztuk aby kojarzyć dzieła malarskie światowej sławy artystów. Ciężko wyobrazić sobie ich wartość, często sięga ona nawet setek milionów dolarów. Ufundowanie sobie więc oryginału do domu, graniczy z cudem. Jednak można oczywiście zdecydować się na reprodukcję takich obrazów. Rozwiązanie to od lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród społeczeństwa.

Postaw na klasykę, czyli reprodukcje obrazów Moneta

Reprodukcje Claude Monet to jedne z najchętniej kupowanych kopii wśród obrazów na płótnie. Artysta ten w swojej twórczości starał się uchwycić w sposób subiektywny otaczającą rzeczywistość, operując światłem i cieniem. Jednym z jego najsłynniejszych dzieł jest “Impresja, wschód słońca”. Nie mniej znane jest jego dzieło lilie wodne, które powstawało w trakcie jego ostatnich 30 lat życia.

Reprodukcje Moneta to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika jego sztuki. Druk na płótnie wysokiej jakości potrafi zrobić ogromne wrażenie na odbiorcy i zupełnie odmienić charakter wnętrza. Jeżeli tylko mamy miejsce na ścianie warto rozważyć tę właśnie opcję. Nowoczesne obrazy i motywy mogą z czasem wyjść z mody a klasyka zawsze będzie na czasie.

obraz monet

Piękno, które zachwyca

Impresjonizm to kierunek w sztuce, szczególnie w malarstwie. Impresjoniści malowali głównie piękno natury czy też codzienne życie. Starali się uchwycić moment idealnego położenia światła, kolorytu które nigdy nie wrócą. 

Reprodukcje obrazów Moneta to idealna okazja aby wprowadzić do swojego domu choć odrobinę światowej klasy piękna poczuć się przez moment jak w galerii sztuki. Wystarczy dobrać ulubiony obraz i powiesić go na swojej ścianie. Jeżeli nie mamy pojęcia co będzie nam pasować i gdzie szukać, warto wtedy odwiedzić stronę ColoRay.  Znajdziemy tam reprodukcje na płótnie – Claude Monet dostępne są w wielu rozmiarach oraz z możliwością filtrowania przez kolor. To ogromne ułatwienie dla każdej osoby która jeszcze się waha nad wyborem. Na stronie sklepu znajdziemy oczywiście również i inne obrazy i reprodukcje. Wszystkie wydrukowane są na wysokiej jakości płótnie z wyjątkową starannością.

Każde wnętrze może być wyjątkowe

Wiele pomieszczeń sprawia wrażenie podobnych do siebie. W salonach meblowych ludzie widząc jeden motyw, chętnie go wykorzystują, przez co traci ono swoją oryginalność. Sprawę tę można oczywiście ogarnąć, wprowadzając wyjątkowe kompozycje i dobrane elementy dodatkowe. Reprodukcje Claude Monet to idealny sposób na wprowadzenie prostych zmian w salonie. Połączenie beżu i jasnych odcieni brązu z żywymi zielonymi, niebieskimi barwami idealnie doda życia wnętrzu i stworzy niezwykły klimat.

Warto więc spróbować stworzyć projekt wnętrza z dbałością o szczegół, który może pełnić kluczową rolę w końcowym projekcie. Nowoczesne motywy czy też zdjęcia na większym formacie mogą budzić znudzenie a reprodukcje na płótnie – Claude Monet zawsze będą się mierzyć z pozytywną opinią i uznaniem gości.