e-metalhurt.com.pl

budownictwo, dom, ogród

malowanie po numerach
Dom

Malować każdy może czyli malowanie po numerach

Niejeden z nas po szkole podstawowej ani razu nie sięgnął po farby i pędzel. Nie czuliśmy do tego powołania lub nasze ambicje zostały zniszczone przez niską ocenę otrzymaną od nauczyciela. W dzisiejszych czasach nie ma nic niemożliwego i aby stworzyć niesamowity obraz, nie potrzebujemy wielkiego talentu. Malowanie po numerach to jedno z niesamowitych odkryć tego wieku. Wystarczy tylko uzupełnić pola wskazanym kolorem, aby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Co najważniejsze, zabawa ta nie jest jedynie zaadresowana dla najmłodszych. Każdy z nas, kiedy tylko natchnie go wena, może poczuć się jak Picasso!

Malowanie po numerach dla każdego

Obrazy do malowania po numerach to idealna forma spędzenia wolnego czasu, kiedy mamy ochotę stworzyć coś wyjątkowego. Nadają się dla osób w każdym wieku, zaczynając od przedszkolaków, a kończąc na emerytach. Mogą być świetną alternatywą dla osób, które chciałyby oderwać się chociaż na chwilę od codziennych obowiązków. Nawet dla pracującej kobiety, która po powrocie z pracy, zajmuje się domowymi obowiązkami, odrabianiem lekcji z dziećmi, tworzenie dzieła z numerków będzie idealną odskocznią. Pozwoli to uspokoić emocje przed snem, co równocześnie wpłynie na jego jakość. Dzieci z kolei zajmując się malowaniem dadzą chwilę spokoju swoim rodzicom, a po ukończeniu obrazu, będą mogły się nim pochwalić.

Temat wydaje się dziecinny, ale zazwyczaj nawet pierwszy obraz, który uda nam się do końca pomalować, nada się na ścianę do salonu lub jako prezent dla bliskiej osoby. Malowanie po numerach dla początkujących z odpowiednim zestawem będzie idealnym rozwiązaniem na początek. Warto zainwestować w lepszy zestaw dobrej jakości aby nie zniechęcać się już na samym starcie. Tańsze farby mogą nie do końca dobrze kryć numerki, przez co efekt końcowy nie będzie wyglądał profesjonalnie. Produkty sprawdzonej marki Bimago bez wątpienie nas nie rozczarują.

malowanie po numerach

Oryginalny prezent na każdą okazję – zestawy do malowania

Każdy z nas szykując prezent dla bliskiej osoby pragnie, aby wywołał on na jej twarzy jak największy uśmiech. Poszukiwania nieraz trwają za długo i niekoniecznie kończą się znalezieniem czegoś ciekawego. 

Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, jak dobrym rozwiązaniem mogą okazać się zestawy do malowania farbami. Ten nieprzeciętny prezent możemy podarować w dwóch różnych postaciach. Może to być nowy zestaw, który obdarowywana osoba dopiero pomaluje, lub pomalowany już przez nas, do powieszenia na ścianie. Jeżeli prezent jest dla starszej osoby, która nie jest w stanie już poruszać swobodnie dłońmi, najlepiej jeżeli to my go wcześniej pomalujemy. W ten sposób, mimo działania wedle wzoru, stworzymy niesamowity podarunek. Osoba, której go podarujemy poczuje się wyjątkowa i doceniona. Starannie wykonane obrazy do malowania po numerach wymagają mnóstwa pracy, wysiłku i cierpliwości. 

Malowanie po numerach w zestawach może więc być naszą deską ratunku podczas poszukiwania prezentu. Szczególnie prezent ten sprawdzi się pod choinkę, kiedy mamy więcej czasu dla siebie i bliskich.

Trening czyni mistrza – malowanie po numerach dla początkujących

Pierwszy obraz, jak wyżej wspomniano, nie do końca wychodzi tak, jak byśmy chcieli. Nie ma co się jednak zniechęcać na samym starcie. Każdy popełnia błędy,najważniejsze jest to aby się na nich uczyć i starać nie popełniać ponownie. Malowanie po numerach dla początkujących może okazać się początkiem przygody z prawdziwym malowaniem. Liczą się chęci i mobilizacja. Może wciągniesz się tak bardzo, że za parę lat dostaniesz się do Akademii Sztuk Pięknych?

Na początek warto  wybrać obrazy z prostymi motywami, lub te, które szczególnie przyciągnęły naszą uwagę i mamy ogromną ochotę je pomalować. Obraz do malowania po numerach konie ze sklepu Bimago będzie doskonałym wyborem dla każdego nowicjusza. 

Niejedna osoba, która zaczęła, zapełniła całą ścianę swoimi dziełami sztuki. Malowanie po numerach konie to dobry start, ale i ciekawy wzór, który później świetnie nada się właśnie na ozdobę. Czynność ta może okazać się niezwykle uzależniająca, szczególnie wtedy, gdy zauważamy nasz postęp. 

Obrazy do malowania po numerach ćwiczą naszą cierpliwość, dokładność i upór w dążeniu do zamierzonego celu. Nie zostawimy przecież białego tła na naszym dziele, musimy bowiem zamalować każdy z numerków!