e-metalhurt.com.pl

E-metahurt – budownictwo, dom, ogród

mieszkanie dwupoziomowe
Dom

Nowoczesne mieszkania o większej powierzchni

Kupując mieszkanie czy dom szczególną uwagę zwraca się na powierzchnię nieruchomości. Osoby, które zamierzają założyć rodzinę lub już ją mają, chcą i szukają na rynku deweloperskim większego metrażu. Nic dziwnego bo przestrzeń musi być dostosowana do ilości osób. Dla takich osób często przygotowywane są oferty mieszkań dwupoziomowych. Nowoczesne mieszkania to duża inwestycja na którą warto się zdecydować.

Wszystko da się ogarnąć

Kiedyś w kamienicach adaptowano strych na dodatkowy pokój. Teraz w nowych apartamentowcach zakupić można mieszkanie o powierzchni nawet 100 metrów kwadratowych. Zazwyczaj jest to mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo nowoczesne i stylowo wykończone. Zalet tego rozwiązania jest bardzo dużo. Przede wszystkim mieszkania dwupoziomowe zapewniają mieszkańcom wysoki komfort. Można w nim w łatwy sposób oddzielić strefę do odpoczynku czyli sypialnię od strefy dziennej. Dla przykładu, górę można przeznaczyć na pokoje dla dzieci. Dół na sypialnię dla rodziców, kuchnię oraz duży gościnny salon. Kolejną zaletą jest mniejsze narażenie na hałasy dobiegające z sąsiednich, w tym przypadku z poniższych mieszkań sąsiadów. Jedyny minus to sprzątanie takiego mieszkania.

Nowoczesne mieszkania o większej powierzchni

Nowoczesne mieszkania i problemy z nimi związane

Utrudniony dostęp do pomieszczeń na piętrze często przysparza kłopotów. Największym plusem jest ogromna przestrzeń, którą można w piękny sposób zaaranżować. Jeśli do tego w mieszkaniu jest przejrzyście i jasno to przestrzeń wydaje się jeszcze większa. Mieszkań dwupoziomowych na rynku deweloperskim jest bardzo dużo. Cena za metr kwadratowy w nowym budownictwie sięga aż 9500 złotych. Dla tylu zalet tego typu mieszkania warto w nie inwestować.

eco-profi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.